Підключення та (067) 408-18-58 Служба підтримки: (095) 2-700-700


Безлімітний інтернет

Інтернет

Високошвидкісний доступ в Інтернет

«Ustel» надає на території м. Рівне широкосмуговий доступ до мережі Інтернет на швидкостях до 100 Мбіт/сек на базі волоконно- оптичної мережі зв'язку. Високошвидкісний доступ реалізується на основі сучасних технологій.

    Наша компанія, має вузьку спеціалізацію і працює виключно в приватному секторі. Ми володіємо достатньою кількістю висококваліфікованих фахівців для побудови мереж і подальшого якісного обслуговування наших абонентів. Ми використовуємо інноваційні технології та відстежуємо всі новинки на ринку телекомунікаційного обладнання які дозволяють поліпшити якість наданої послуги. На поточний момент ми одні з перших можемо запропонувати можливість прокладки оптоволоконного кабелю безпосередньо в житловий будинок, при цьому на виході наш абонент отримає швидкість до 100 Мбіт/сек без будь-якого обмеження трафіку. Що дасть можливість отримати задоволенні від використання нашої послуги.

 

 

докладна інформація про технології  GPON

 

 

На сьогодні ми  можемо запропонувати можливість прокладки оптоволоконного кабелю безпосередньо в житловий будинок, при цьому на виході Ви отримаєте швидкість до 100 Мбіт/сек без будь-якого обмеження трафіку. Що дасть можливість отримати задоволення від використання нашої послуги.

 

Вартість користування послугою 150 гривень на місяць. (Тариф встановлено з 01.01.2018 року)

Швидкість до 100 Мбіт\сек без будь-якого обмеження трафіку.

Також необхідно використовувати додаткове обладнання (абонентський термінал. BDCOM P1501C1) який можливо придбати за 700 гривень при підключенні.